Aşçı ve Aşçı Yardımcısı

Aşçı veya aşçı yardımcısı arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık, Dünya mutfağı ile Ketojenik yemekler hususunda deneyimli alaylı ve diplomalı aşçı ve aşçı yardımcısı temini hizmeti veriyoruz.

Ev Aşçısı & Aşçı Yardımcısı Hizmeti

Ev Aşcısı; Evde ev halkı için çeşitli malzemelerden sıfırdan yeni yemek tarifleri, reçete oluşturmak ve mutfakta yüksek düzeyde sorumluluk alabilen eğitilmiş ve aşçılık belgesi ile çalışan sertifikalı aşçıdır. Aşçı yardımcısı; restaurant, cafe, otel mutfağı, gemi mutfağı veya yemek üzerine hizmet veren diğer işletmelerde profesyonel olarak çalışan aşçıya yardımcı olan kişilerdir.

Aşçı olmak için illaki (lise veya üniversite gastronomi) aşçılık okulu mezunu olmanıza gerek yoktur. MEB ve benzeri diğer profesyonel aşçı yetiştiren aşçılık kursu ile profesyonel şef olarak aşçılık sertifikası ile kolayca iş bulur, ev (villa-yalı-çiftlik), otel, restoran, yat, tekne veya gemide çalışabilirsiniz. 

Evime Aşçı Arıyorum, 

Eve, villaya aşçısı arıyorum diyorsanız. Doruk Danışmanlık, Türkiye’de önemli ev ve kurumlarda çalışma geçmişi olan veya aşçılık okulu (gastronomi bölümü) mezunu diplomalı yada sertifikalı ev aşçısı temin eder.