Endonezyalı Bakıcı

Endonezyalı bakıcı; genellikle Türkiye’de bakıcı ve dadı hizmeti veren evde bakım personeli olarak her ne kadar biliniyor olsa da Dünya’da ev hizmetleri alanında özellikle “bakıcı” veya “yardımcı” hizmetli olarak en çok tercih edilen yabancı çalışandır.

Endonezyalı Bakıcı

Yenidoğan veya 1 yaş ve üzeri bir çocuğun bakımı profesyonel anlamda üstlenerek aynı zamanda gelişimi esnasında ikinci dil (İngilizce) öğrenmesi ve konuşması için yatılı bakıcı hizmeti veren Endonezyalı kişidir. Endonezyalı bakıcı; kolej veya üniversite mezunu eğitimli, tecrübeli ve güvenilir referanslara sahip bakıcı ve dadıdır.  

Endonezyalı Bakıcı Ücretleri 2024

Türkiye’de güncel Endonezyalı bakıcı ücretleri gündüzlü 800$ – 1.000 $ arası olup, yatılı ise; 1.000 $ ile 1.200 $ dolar’a yükselmiş durumdadır. Endonezyalı bakıcı fiyatları nasıl belirleniyor? Bir Endonezyalı bakıcı yada dadı maaşı konusunda kimseden fikir almadan çalışma şekli veya tecrübesine göre ücretini kendi belirler.

Endonezyalı Bakıcı Nasıl Çalışır?

Endonezyalı bakıcı hizmeti aile ile anlaşmasına bağlı olarak Türkiye’ye getirme yapılırken anlaşma yapıldığı şekilde haftanın 6 günü evde yatılı kalarak çalışma izni ile çalışırken daha sonrasında ise yine aile ile anlaşmasına bağlı olarak haftanın 5 yada 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında gündüzlü dediğimiz şekilde çalışır.

Endonezyalı Bebek Bakıcısı 

Bebek bakıcısı; özellikle yenidoğan ve 0 ile 24 aylık bebek bakımı konusunda eğitimli, tecrübeli ve referanslı çalışandır. Dadı olarak gerekli eğitimlerini alarak Türkiye’ye gelen Endonezyalı bebek bakıcısı adayları uzun süreler aynı ailede çalışmayı tercih eden profesyonel dadıdır.

Endonezyalı Çocuk Bakıcısı 

Çocuk Bakıcısı; genellikle 2 yaş üzeri çocuk bakımını üstlenerek gelişimi ve İngilizce dil öğrenmesine katkı sağlayan güvenilir bakıcı hizmeti veren Endonezyalı kişidir.   

Endonezyalı, Sadece Bakıcı veya Dadı Olarak mı Çalışır?

– hayır, Endonezyalı; sadece bakıcı ve dadı olarak çalışmaz. Endonezyalı ev yardımcısı bayanlar, ev işlerine yardımcı bayan görevinide başarı bir şekilde sunan deneyimli ev personeli olup villalar da ev hizmetlisi olan kahyadır. 

Endonezyalı, Sadece Yatılı mı Çalışır?

– hayır, Endonezyalı; sadece yatılı çalışmıyor. İşveren aile talebi ve yaşadığı şehire göre uyum sağlanması halinde Endonezyalı bakıcının evine de yakın ise gündüzlü olarak haftanın 5 veya 6 günü ev dışında kalarak da çalışır. 

Endonezyalı Bakıcı veya Dadı Getirme Ücretleri Ne Kadar?

Bir Endonezyalı bakıcı yada dadı adayını Türkiye’ye getirmeyi düşünüyorsanız, öncelikle ücretinden daha önce düşünmeniz gereken bir konu var. Endonezyalı dadı adayının Türkiye’ye getirilme ve getirme süresi ne kadar? Endonezyalı dadı getirme ücreti şuan ortalama tüm masrafları 1.000 $ dolar ile 2.000 $ arasındadır. Endonezyalı bakıcı eğer ki yurt dışından çalışma izni ile akredite bir bakıcı ajansı ile getirilecek ise Endonezyalı dadı maaşı 800 $ ile 1.000 $ dolar arasıdır.  

Endonezyalı Bakıcı Ajansları

Doruk Danışmanlık, Türkiye’nin ilk Endonezyalı bakıcı ve dadı ajansı olarak güvenilir bakıcı ajansları arasında yer almaktadır. 2000’den beri Türkiye’de bir çok ailemize yasal işlemleri yapılarak çalışma izinli Endonezyalı bakıcı ve dadı getirme konusunda sayısız başarılı getirme işlemi ile hizmet verdik. Siz de Türkiye’de hazır veya gelmek isteyen Endonezyalı adaylarımız arasından seçerek yada varolan adayını getirmek için bizimle çalışma isterseniz. Hemen bizi arayarak profesyonel bakıcı ajansı hizmeti için danışmanlık alabilirsiniz. 

Call Now Button