Yarım gün bakıcı arayanlar

Yarım gün bakıcı arayanlar, genellikle haftanın 3 veya 5 günü olacak şekilde belirli saat dilimi içerisinde çocuk bakımı ile birlikte yemek, temizlik gibi ev işlerine yardımcı olabilecek bakıcı arıyorum, diyen aileler olmaktadır. 

Yarım Gün Bakıcı Arayanlar

Genelde doğum izninde olan veya haftanın belirli günleri evinde diğer günleri işte olan annelerin tercih ettiği çalışma şekli ve yarım gün çalışan bakıcıdır. 

Yarım Gün Bakıcı Ücretleri

Yarım gün çalışan bakıcılar, hafta içi genellikle 09:00 – 18:00 saatleri arasında belirlenen saat dilimin içerisinde çalışırken yarım gün bakıcı fiyatları bakıcının çalışacağı gün ve saat durumu ile birlikte yapacağı işin tanımına göre ücreti değişkenlik göstermektedir. Örneğin; 09:00 – 13:00 saatleri arası veya 13:00 – 18:00 saatleri arasında haftanın 3 yada 5 günü olarak çalışır. 

Haftada 3 Gün Bakıcı

Yardım gün bakıcı arayanlar arasında haftada 3 gün bakıcı çalıştırmak isteyen aileler de yer almaktadır. Haftanın 3 günü bakıcı arıyorum, diyenler ebeveynler genellikle hafta içi pazartesi ile cuma arasındaki hafta içi 3 gün için 09:00 – 18:00 saatleri arasında evine yakın ikamet eden gündüzlü çalıştırabileceği bakıcı aramaktadır.