Bulgar Bakıcı

Bulgar bakıcı, schengen vizesi gerektiren ülkelere sık sık seyahat eden, yaşayan veya Türk soylu olup Avrupa pasaportlu bakıcı arayanlar tarafından tercih edilir. Bulgaristanlı bakıcı disiplinli, saygılı ve deneyimli olan ailenin talebine göre gündüzlü veya yatılı çalışır.

Bulgar Bakıcı Arıyorum

Bulgaristanlı bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık tecrübeli, deneyimli, referanslı yenidoğan bebek veya çocuk bakıcısı tutmak isteyen ailelere bulgar bakıcı temin eder. 

Bulgar Bakıcı Çalıştırmanın Avantajları Nedir?

Bulgar bakıcı, disiplinli çalışan saygılı, tecrübeli ve güvenilir bakıcı olmakla birlikte Bulgaristan vatandaşlarına sağlanmış olan Avrupa birliği ülkelerinde vize ve ikamet izni gerekmeksizin sınırsız kalabilen aynı zamanda yaşayabilen kişidir. AB ülkesinde yaşamayı planlayan ve seyahat edecek aileler için kaçırılmaz bir fırsattır. 

Bulgar Bakıcı Ücretleri 

Bulgar bakıcı fiyatları; yurt dışında (Avrupa Birliği) ülkelerinde çalıştırılmak istenen bulgar bakıcı ücreti ortalama 1.800 € ile 3.000 € Euro arası niteliklerine göre talep etmektedir.

Bulgaristanlı Bakıcı mı Arıyorsunuz? 

Doruk Danışmanlık, Türkiye’de yada Avrupa birliğine üye ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan da yaşayan ailelere bulgar bakıcı tutması konusunda bakıcı hizmeti verir.