Gürcü Bakıcı

Gürcü bakıcı, schengen vizesi gerektiren ülkelere sık sık seyahat eden, yaşayan veya Türk soylu olup Avrupa pasaportlu bakıcı arayanlar tarafından tercih edilir. Gürcistanlı bakıcı disiplinli, saygılı ve deneyimli olan ailenin talebine göre gündüzlü veya yatılı çalışır.

Gürcü Bakıcı

Gürcistanlı bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık tecrübeli, deneyimli, referanslı yenidoğan bebek veya çocuk bakıcısı tutmak isteyen ailelere gürcü bakıcı temin eder. 

Gürcü Bakıcı Çalıştırmanın Avantajları Nedir?

Gürcü bakıcı, disiplinli çalışan saygılı, tecrübeli ve güvenilir bakıcı olmakla birlikte Gürcistan vatandaşlarına sağlanmış olan Avrupa birliği ülkelerinde vize ve ikamet izni gerekmeksizin üç (3) ay süre ile kalabilen aynı zamanda yaşayabilen kişidir. AB ülkesinde yaşamayı planlayan ve seyahat edecek aileler için kaçırılmaz bir fırsattır. 

Gürcü Bakıcı Ücretleri 

Türkiye’de çalıştırılmak istenen gürcü bakıcı fiyatları; Gündüzlü 800 $ – 1.000 $ arası olup, yatılı ise; 1.000 $ ile 1.200 $ dolar arası + İzin parası talep etmektedir. Yurt dışında (Avrupa Birliği) ülkelerinde çalıştırılmak istenen gürcü bakıcı ücreti ortalama 1.100 € ile 1.500 € Euro arası niteliklerine göre talep etmektedir.

Gürcistanlı Bakıcı mı Arıyorsunuz? 

Doruk Danışmanlık, Türkiye’de yada Avrupa birliğine üye ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan da yaşayan ailelere gürcü bakıcı tutması konusunda bakıcı hizmeti verir.