İngiliz Bakıcı

İngiliz bakıcı veya dadı mı arıyorsunuz? Doruk Danışmanlık, aradığınız İngiliz vatandaşı olan ana dili İngilizce olan bakıcı ve dadı bulur. Yurt dışında olup kendi ülkesi “İngiltere” veya diğer ülkelerde bulunan en uygun bay yada bayan mürebbiye, bebek & çocuk bakıcıdadı , doğum hemşiresi, hasta hemşiresiasistan, özel ders öğretmeni, ev öğretmeni adayını sizin için kısa sürede Türkiye getiriyoruz.

İngiliz Bakıcı mı Arıyorsunuz?

Bebek & çocuk bakımı, mürebbiye, dadı, hemşire, asistan, özel ders öğretmeni, ev öğretmeni gibi uzmanlık gerektiren bakıcılık hizmetini sunan, ana dili (İngilizce) ve ülkesi (İngiltere) olan profesyonel kişilerdir. Tam anlamıyla ana dili olan çok iyi İngilizce diline sahip İngiliz vatandaşı ile çocuğunuzun İngilizce öğrenmesini istemez misiniz? İngiliz bakıcı ve dadı detaylı bilgi için bizi arayın.

İngiliz Bakıcı veya Dadı Nasıl Bulunur?

Türkiye’de yada Türkiye dışında yaşadığınız bir ülkede bebek veya çocuğunuzun bakımı için İngiliz bakıcı yada dadı mı arıyorsunuz? Doruk Danışmanlık, sizin için tüm yasal izinlerini alarak aradığınız en uygun İngiliz bakıcı adayını bulur.

İngiliz bakıcı & dadılar, ebeveynlere yeni doğumdan, bebeklik dönemi ile okul çağındaki çocuklarının bakımına kadar yardımcı olmak için tüm becerilerini bakıcı hizmetleri ile sunarlar. 

İngiliz Bakıcılar 

İngiliz bakıcı ve dadı, Türkiye’de yok denecek kadar çok az sayıda olmasının yanı sıra genellikle ailenin talebi üzerine özel bir şekilde seçme ve yasal izinleri alınarak ülkemize getirmekteyiz. Son yıllarda popüler olan Filipinli bakıcı haberlerinde bir çok aile gerek haber sitelerinde gerekse sosyal medya da çok konuşulmuştur. Bu hususta tüm süreçlerimizde işveren ailemizin talebi doğrultusunda kişisel bilgileri gizli bir şekilde getirme hizmeti verilir.

İngiliz Personel Temini Hizmetlerimiz

  • Bebek Bakıcısı,
  • Çocuk Bakıcısı,
  • Dadı,
  • Mürebbiye, 
  • Bebek Hemşiresi,
  • Ev Öğretmeni,
  • Oyun Ablası,
  • Müzik Öğretmeni (Piyano, Keman vb. müzik aletleri),
  • Ev Yardımcısı,
  • Asistan, 

İngiliz Bakıcı Görevi ve Sorumlulukları

Deneyimli ve referanslı İngiliz bakıcılarımız; bebek & çocuğun bakımı, kişisel gelişimi, beceri ve yetenek kazanımı için her yaşa uygun iyi planlanmış etkinlikleriyle çocuklarınızın duygusal, zihinsel ve fiziksel sağlıkları da dahil olmak üzere çocuk bakımıyla ilgili tüm görevleri üstlenirler. Bu husustaki görevleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Yüksek Kalitede Dadı ve Bakıcılık Hizmeti

İngiliz dadılar; beslenme, banyo yaptırma, giyinme, ödev ve ders yapma, oyun kurma, etkinlik, oyun alanlarını düzenli tutma, günlük rutinin oluşturulmasına yardımcı olma ve ebeveynlere destek olma gibi görevleri en üst kalitede yerine getirir.

Çocuk İçin Güvenli ve Mutlu Bir Ortamın Oluşturulması 

İngiliz bakıcı ve dadılar; çocuğunuzun sevgi ve saygı ortamı içerisinde rutin görgü kurallarına uyum sağlayarak, ebeveynlerin işleri meşgulken kendilerini rahat hissetmesini sağlar. Hem aile hem de bebek ve çocuk için güvenli aynı zamanda mutlu bir ortam oluştururlar.

Temel Dersleri ile Yüksek Kalitede İngilizce Öğrenmesi Destek 

İngiliz bakıcılar, okul çağındaki çocuklar için temel ev ödevlerine yardımcı olmaları ve ayrıca çocukların İngilizce öğrenme işe konuşma yeteneklerine güven aşılayarak okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Bebek ve Çocuğun Yaşına En Uygun Etkinlik Oluşturma 

İngiliz dadılar, ev içi ve açık hava etkinlikleri dahil olmak üzere çocuğu harekete geçirebilecek her yaşa uygun tüm etkinliklerin düzenlenmesinden ve gelişimine destek olabilecek oyun kurulmasından sorumlu olur.

Bebek ve Çocuk Gelişimi Konusunda Aileyi Bilgilendirme

İngiliz bakıcı, çocuk gelişimi alanında oldukça bilgili ve tecrübelidir. Genellikle bebek ve çocuk bakıcılığı alanında ebeveynleri bilgilendirir ve doğru bir şekilde yönlendirebilirler. 

İngiliz Bakıcı ve Dadı Maaşları Ne Kadar?

Türkiye’de son yıllarda, hızla gelişen teknoloji ve global Dünya’da ebeveynler, herşeyin çok hızlı ilerlediği bu dönemde endişesi ise çocuğunun bu gelişmelerden geride kalmadan büyümesi olunca yeni doğacak olan veya okul çağındaki çocuklarının üst düzey yabancı dil özellikle Dünya da ortak dil olan (İngilizce) çok iyi konuşmasını istemektedir. Türkiye’de en yüksek bakıcı ücreti olan İngiliz bakıcı ve dadı fiyatları ise minimum ortalama 5.000 (£) – 8.000 (£) Pound’dan başlamaktadır.

Call Now Button