Filipinli Bakıcı Özellikleri

Filipinli bakıcılar; genellikle Türkiye’de bakıcı ve dadı hizmeti veren evde bakım personeli olarak her ne kadar biliniyor olsa da Dünya’da ev hizmetleri alanında özellikle “Housemaid” veya “Housekeeper” yani ev yardımcısı hizmetli olarak en çok tercih edilen yabancı çalışandır.

Filipinli Bakıcı Özellikleri

Yenidoğan veya 1 yaş ve üzeri bir çocuğun bakımı profesyonel anlamda üstlenerek aynı zamanda gelişimi esnasında ikinci dil (İngilizce) öğrenmesi ve konuşması için yatılı bakıcı hizmeti veren filipinli kişidir. Filipinli bakıcı; kolej veya üniversite mezunu eğitimli, tecrübeli ve güvenilir referanslara sahip bakıcı ve dadıdır.  

Filipinli Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’de güncel filipinli bakıcı ücretleri gündüzlü 1.000$ – 1.200 $ arası olup, yatılı ise; 1.200 $ ile 1.500 $ dolar’a yükselmiş durumdadır. Filipinli bakıcı fiyatları nasıl belirleniyor? Bir filipinli bakıcı yada dadı maaşı konusunda kimseden fikir almadan çalışma şekli veya tecrübesine göre ücretini kendi belirler.

Filipinli Bakıcı Nasıl Çalışır?

Filipinli bakıcı: aile ile anlaşmasına bağlı olarak Türkiye’ye getirme yapılırken anlaşma yapıldığı şekilde haftanın 6 günü evde yatılı kalarak çalışma izni ile çalışırken daha sonrasında ise yine aile ile anlaşmasına bağlı olarak haftanın 5 yada 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında gündüzlü dediğimiz şekilde çalışır.

Filipinli Bebek Bakıcısı Ne Demek?

Bebek bakıcısı; özellikle yenidoğan ve 0 ile 24 aylık bebek bakımı konusunda eğitimli, tecrübeli ve referanslı çalışandır. Dadı olarak gerekli eğitimlerini alarak Türkiye’ye gelen filipinli bebek bakıcısı adayları uzun süreler aynı ailede çalışmayı tercih eden profesyonel dadıdır.

Filipinli Çocuk Bakıcısı Kimdir?

Çocuk Bakıcısı; genellikle 2 yaş üzeri çocuk bakımını üstlenerek gelişimi ve İngilizce dil öğrenmesine katkı sağlayan güvenilir bakıcı hizmeti veren filipinli kişidir.   

Filipinli, Sadece Bakıcı veya Dadı Olarak mı Çalışır?

– hayır, filipinliler; sadece bakıcı ve dadı olarak çalışmaz. Filipinli ev yardımcısı bayanlar, ev işlerine yardımcı bayan görevinide başarı bir şekilde sunan deneyimli ev personeli olup villalar da ev hizmetlisi olan kahyadır. 

Filipinli, Sadece Yatılı mı Çalışır?

– hayır, filipinliler; sadece yatılı çalışmıyor. İşveren aile talebi ve yaşadığı şehire göre uyum sağlanması halinde filipinli bakıcının evine de yakın ise gündüzlü olarak haftanın 5 veya 6 günü ev dışında kalarak da çalışır. 

Filipinli Bakıcı veya Dadı Getirme Ücretleri Ne Kadar?

Bir filipinli bakıcı yada dadı adayını Türkiye’ye getirmeyi düşünüyorsanız, öncelikle ücretinden daha önce düşünmeniz gereken bir konu var. Filipinli dadı adayının Türkiye’ye getirilme ve getirme süresi ne kadar? Filipinli dadı getirme ücreti şuan ortalama tüm masrafları 3.000 $ dolar ile 5.000 $ arasındadır. Filipinli bakıcı eğer ki yurt dışından red ribbon ve çalışma izni ile akredite bir bakıcı ajansı ile getirilecek ise filipinli dadı maaşı 800 $ ile 1.000 $ dolar arasıdır.  

Filipinli Bakıcı Ajansları Nasıl Çalışır?

Doruk Danışmanlık, Türkiye’nin ilk filipinli bakıcı ve dadı ajansı olarak güvenilir bakıcı ajansları arasında yer almaktadır. 2000’den beri Türkiye’de bir çok ailemize yasal işlemleri yapılarak çalışma izinli filipinli bakıcı ve dadı getirme konusunda sayısız başarılı getirme işlemi ile hizmet verdik. Siz de Türkiye’de hazır veya gelmek isteyen filipinli adaylarımız arasından seçerek yada varolan adayını getirmek için bizimle çalışmak isterseniz. Hemen bizi arayarak profesyonel bakıcı ajansı hizmeti için danışmanlık alabilirsiniz. 

Call Now Button