Ugandalı Bakıcı Arıyorum

Ugandalı bakıcı, yabancı dil (İngilizce) bilen bakıcı ve dadılar arasında son yıllarda ön plana çıkan afrikalı bakıcıdır. Genellikle bebek ya da çocuk bakıcısının mutlaka eğitimli ve güvenilir olması gerekir. Dil bilen, eğitimli ve güvenilir bakıcıları diğer bakıcılardan ayıran en önemli özelliklerin başında gelir. Aileler çocukları için yabancı bakıcılar arasında sıkça Ugandalı bakıcı tercih ediyor. Doruk bakıcı platformu aracılığı ile ugandalı bakıcı hizmeti ile ilgili bilgi alabilir ve temini için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Ugandalı Bakıcı Arıyorum

Çocuğun bakımı profesyonel anlamda üstlenerek aynı zamanda gelişimi esnasında ikinci dil (İngilizce) öğrenmesi ve konuşması için yatılı bakıcı hizmeti veren afrikalı kişidir. Ugandalı bakıcı; kolej veya üniversite mezunu eğitimli, tecrübeli ve güvenilir referanslara sahip afrikalı bakıcı ve dadıdır.  

UgandalıBakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’de güncel ugandalı bakıcı ücretleri gündüzlü 9.000 – 12.000 TL arası olup, yatılı ise; 12.000 TL ile 16.000 TL yükselmiş durumdadır. Ugandalı bakıcı fiyatları nasıl belirleniyor? Bir afrikalı bakıcı yada dadı maaşı konusunda kimseden fikir almadan çalışma şekli veya tecrübesine göre ücretini kendi belirler.

Ugandalı Bakıcı Nasıl Çalışır?

Afrikalı bakıcı: aile ile anlaşmasına bağlı olarak Türkiye’ye getirme yapılırken anlaşma yapıldığı şekilde haftanın 6 günü evde yatılı kalarak çalışma izni ile çalışırken daha sonrasında ise yine aile ile anlaşmasına bağlı olarak haftanın 5 yada 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında gündüzlü dediğimiz şekilde çalışır.

Afrikalı Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcısı; özellikle yenidoğan ve 0 ile 24 aylık bebek bakımı konusunda eğitimli, tecrübeli ve referanslı çalışandır. Dadı olarak gerekli eğitimlerini alarak Türkiye’ye gelen ugandalı bebek bakıcısı adayları uzun süreler aynı ailede çalışmayı tercih eden profesyonel dadıdır.

Ugandalı Çocuk Bakıcısı

Çocuk Bakıcısı; genellikle 2 yaş üzeri çocuk bakımını üstlenerek gelişimi ve İngilizce dil öğrenmesine katkı sağlayan güvenilir bakıcı hizmeti veren Afrikalı kişidir.   

Ugandalılar, Sadece Bakıcı veya Dadı Olarak mı Çalışır?

– hayır, ugandalı; sadece bakıcı ve dadı olarak çalışmaz. Afrikalı ev yardımcısı bayanlar, ev işlerine yardımcı bayan görevinide başarı bir şekilde sunan deneyimli ev personeli olup villalar da ev hizmetlisi olan kahyadır.

Ugandalı, Sadece Yatılı mı Çalışır?

– hayır, afrikalılar; sadece yatılı çalışmıyor. İşveren aile talebi ve yaşadığı şehire göre uyum sağlanması halinde ugandalı bakıcının evine de yakın ise gündüzlü olarak haftanın 5 veya 6 günü ev dışında kalarak da çalışır. 

Ugandalı Bakıcı veya Dadı Getirme Ücretleri Ne Kadar?

Bir ugandalı bakıcı yada dadı adayını Türkiye’ye getirmeyi düşünüyorsanız, öncelikle ücretinden daha önce düşünmeniz gereken bir konu var. Afrikalı dadı adayının Türkiye’ye getirilme ve getirme süresi ne kadar? Ugandalı dadı getirme ücreti şuan ortalama tüm masrafları 1.000 $ dolar ile 1.500 $ arasındadır. Ugandalı bakıcı eğer ki yurt dışından çalışma izni ile akredite bir afrikalı bakıcı ajansı ile getirilecek ise ugandalı dadı maaşı 8000 TL ile 10.000 TL dolar arasıdır.  

Afrikalı Bakıcı Ajansları

Doruk Danışmanlık, Ugandalı bakıcı ve dadı ajansı olarak güvenilir bakıcı ajansları arasında yer almaktadır. 2000’den beri Türkiye’de bir çok ailemize yasal işlemleri yapılarak çalışma izinli Afrikalı bakıcı ve dadı getirme konusunda sayısız başarılı getirme işlemi ile hizmet verdik. Siz de Türkiye’de hazır veya gelmek isteyen Ugandalı adaylarımız arasından seçerek yada varolan adayını getirmek için bizimle çalışma isterseniz. Hemen bizi arayarak profesyonel bakıcı ajansı hizmeti için danışmanlık alabilirsiniz. 

Call Now Button