Nepalli Bakıcı Arıyorum

Nepalli bakıcı çocuğun yabancı dil özelliklede İngilizce öğrenmesini ve kişisel gelişimine katkı sağlamasını isteyen aileler tarafından sıklıkla tercih edilen, bakıcı ajanslarının da bakıcı hizmeti alanında en çok personel temini yaptığı dadı olduğunu söyleyebiliriz. 

Nepalli bakıcılar; genellikle Türkiye’de bakıcı ve dadı hizmeti veren evde bakım personeli olarak her ne kadar biliniyor olsa da Dünya’da ev hizmetleri alanında özellikle “Housemaid” veya “Housekeeper” yani ev yardımcısı hizmetli olarak en çok tercih edilen yabancı çalışandır.

Nepalli Bakıcı Ne demek?

Yenidoğan veya 1 yaş ve üzeri bir çocuğun bakımı profesyonel anlamda üstlenerek aynı zamanda gelişimi esnasında ikinci dil (İngilizce) öğrenmesi ve konuşması için yatılı bakıcı hizmeti veren Nepalli kişidir. Nepalli bakıcı; kolej veya üniversite mezunu eğitimli, tecrübeli ve güvenilir referanslara sahip bakıcı ve dadıdır.  

Nepalli Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’de güncel Nepalli bakıcı ücretleri gündüzlü 700 $ – 900 $ arası olup, yatılı ise; 900 $ ile 1.100 $ dolar’a yükselmiş durumdadır. Nepalli bakıcı fiyatları nasıl belirleniyor? Bir nepalli bakıcı yada dadı maaşı konusunda kimseden fikir almadan çalışma şekli veya tecrübesine göre ücretini kendi belirler.

Nepalli Bakıcı Nasıl Çalışır?

Nepalli bakıcı: aile ile anlaşmasına bağlı olarak Türkiye’ye getirme yapılırken anlaşma yapıldığı şekilde haftanın 6 günü evde yatılı kalarak çalışma izni ile çalışırken daha sonrasında ise yine aile ile anlaşmasına bağlı olarak haftanın 5 yada 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında gündüzlü dediğimiz şekilde çalışır.

Nepalli Bebek Bakıcısı 

Bebek bakıcısı; özellikle yenidoğan ve 0 ile 24 aylık bebek bakımı konusunda eğitimli, tecrübeli ve referanslı çalışandır. Dadı olarak gerekli eğitimlerini alarak Türkiye’ye gelen Nepalli bebek bakıcısı adayları uzun süreler aynı ailede çalışmayı tercih eden profesyonel dadıdır.

Nepalli Çocuk Bakıcısı 

Çocuk Bakıcısı; genellikle 2 yaş üzeri çocuk bakımını üstlenerek gelişimi ve İngilizce dil öğrenmesine katkı sağlayan güvenilir bakıcı hizmeti veren Nepalli kişidir.   

Nepalli, Sadece Bakıcı veya Dadı Olarak mı Çalışır?

– hayır, Nepalliler; sadece bakıcı ve dadı olarak çalışmaz. Nepalli ev yardımcısı bayanlar, ev işlerine yardımcı bayan görevinide başarı bir şekilde sunan deneyimli ev personeli olup villalar da ev hizmetlisi olan kahyadır. 

Nepalli, Sadece Yatılı mı Çalışır?

– hayır, Nepalliler; sadece yatılı çalışmıyor. İşveren aile talebi ve yaşadığı şehire göre uyum sağlanması halinde Nepalli bakıcının evine de yakın ise gündüzlü olarak haftanın 5 veya 6 günü ev dışında kalarak da çalışır. 

Nepalli Bakıcı veya Dadı Getirme Ücretleri Ne Kadar?

Bir Nepalli bakıcı yada dadı adayını Türkiye’ye getirmeyi düşünüyorsanız, öncelikle ücretinden daha önce düşünmeniz gereken bir konu var. Nepalli dadı adayının Türkiye’ye getirilme ve getirme süresi ne kadar? Nepalli dadı getirme ücreti şuan ortalama tüm masrafları 1.000 $ dolar ile 2.000 $ arasındadır. Nepalli bakıcı eğer ki yurt dışından çalışma izni ile akredite bir bakıcı ajansı ile getirilecek ise Nepalli dadı maaşı 800 $ ile 1.000 $ dolar arasıdır.  

Nepalli Bakıcı Ajansları

Doruk Danışmanlık, Nepalli bakıcı ve dadı ajansı olarak güvenilir bakıcı ajansları arasında yer almaktadır. 2000’den beri Türkiye’de bir çok ailemize yasal işlemleri yapılarak çalışma izinli Nepalli bakıcı ve dadı getirme konusunda sayısız başarılı getirme işlemi ile hizmet verdik. Siz de Türkiye’de hazır veya gelmek isteyen Nepalli adaylarımız arasından seçerek yada varolan adayını getirmek için bizimle çalışma isterseniz. Hemen bizi arayarak profesyonel bakıcı ajansı hizmeti için danışmanlık alabilirsiniz. 

Call Now Button