Ugandalı Bakıcı

Ugandalı bakıcı, yabancı dil (İngilizce) bilen yeni doğan bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı yada ev işlerine yardımcı kadın arayanlar tarafından ev yardımcısı olarak tercih edilmektedir. Türkiye’deki afrikalı bakıcı grubundaki yabancı bakıcıdır.

Ugandalı Bakıcı Arıyorum

Ugandalı bebek ve çocuk bakıcısı mı arıyorsunuz? Sizde iyi İngilizce konuşabilen Ugandalı bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık size aradığınız gündüzlü ve yatılı kalabilen en uygun referanslı Ugandalı bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı adayını 24 saat gibi kısa sürede temin eder. 

Ugandalı Bebek Bakıcısı

Yeni doğan ve 0 ila 24 aylık bebek bakımı konusunda deneyimli ve eğitim almış bebek bakıcısı olup profesyonel bakıcılık yapan kişidir.

Ugandalı Çocuk Bakıcısı

2 yaş ve üzeri çocuk bakımı alanında referanslı ve deneyim kazanmış çocuk bakıcısı olup  evde çocuk bakıcılığı hizmeti sunan çalışandır.

Ugandalı Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

2023 yılı Ugandalı bakıcı fiyatları; nitelikleri ve çalışma şekli gündüzlü olup haftanın 5 günü çalışan Ugandalı bakıcı ücreti 10.000 TL – 12.000 TL aralığında, evde yatılı kalabilen Ugandalı çocuk ve bebek bakıcısı ücretleri 12.000 TL ile 15.000 TL arasındadır. Haftada 1 gün izin kullanırken + 100 TL ve üzerinde izin parası verilmektedir.

Call Now Button