23 yıllık tecrübemizle en iyi bakıcı şirketleri arasında olup her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bakıcı arayanlara güvenilir bakıcı bulma sitesi olarak en uygun, eğitimli ve referanslı filipinli bakıcı başta olmak üzere Türk, Nepalli, Endonezyalı, Afrikalı, Türkmen, Özbek, Gürcü, Bulgar, diğer yabancı uyruklu bebek ve çocuk bakıcısı yada ev yardımcısı / ev işlerine yardımcı olarak çalıştırmak istediği ev hizmetlisi personeli temin ediyoruz. Türk ve yabancı bakıcı burada

Filipinli Bakıcı Danışmanlık ve Ajansı

Doruk danışmanlık şirketi olarak yıllar öncesinde ilk Türkiye’ye filipinli bakıcı getirmek isteyen ailelerin filipinli dadı bulma ve getirme sürecini yürütmeye başladık. Sonrasında ise Filipinler / Manila’da bulunan iş ortağımızla birlikte kendi portföyümüzle filipinli dadı arayan ailelerden gelen talepleri karşılamaya başladık.
İşbirliği ve güvene dayalı ilişkiler kurmayı önemsiyoruz. Müşterilerimizle yakın bir iletişim içinde oluyor, ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyor ve onlarla uzun vadeli bir iş birliği sağlamak için çaba gösteriyoruz. Müşteri odaklı çözümler sunarak, onların beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.
Doruk Danışmanlık, Türkiye İş Kurumuna bağlı özel izinle ev personeli ve bakıcı bulma hususunda yetkili, Türkiye geneli 81 il/ilçe’de öncelikle bakıcı, dadı veya ev yardımcısı/ev işlerine yardımcı temini hizmeti veren 1537 Nolu Özel İstihdam Bürosudur.

Türkiye İş Kurumu (BAKANLIK ONAYLI) Özel İstihdam Bürosu

 

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ