Refakatçi

Refakatçi arıyorum: Refakatçiler; yaşlılığın getirmiş olduğu kısıtlamalara maruz kalan yaşlı anne ve babaya evde veya herhangi bir geçirdiği kaza yada ameliyat sonrası hastanede yatan hastanın bakımı için anlaşmaya bağlı olarak geceli, gündüzlü yanında kalır.Her türlü yaşlı ve hastanın, evde yada hastanede yanında kalarak fiziki kısıtlamalarına yardımcı olur. Doruk Danışmanlık, evde gündüzlü veya hastanede yatılı kalarak yatalak hasta bakımında çalıştırmak için aradığınız güvenilir, tecrübeli veya referanslı hasta refakatçisi adayını hızlı bulma, seçme yada yerleştirme sürecinde yaşlı hasta yakınlarına, refakatçileri personel temin eder.

Refakatçi & BakıcıArıyorum

Refakatçi portföyümüzde Türk ve yabancı uyruklu yasal izinleri (ikamet veya çalışma izni) alınarak çalıştırabilecekleri profesyonel, referanslı olup gerekli donanıma sahip aradığı en uygun yaşlı ve hasta refakatçisi personelini hızlı bulmasını sağlıyoruz. İş hayatına dönmeyi düşünen yada aktif çalışan bir hasta yakınıysanız gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile Doruk bakıcı danışmanlık şirketi güvencesiyle refakatçi olarak çalışanlarımıza sevdiklerinizi bırakabilirsiniz.

Yaşlı Anne ve Baba İçin Refakatçi mi Arıyorsunuz?

Belli bir yaşa ulaşan aile büyüklerimiz yaşlılığa bağlı bazı sağlık sorunları yaşamakla birlikte aynı zamanda fiziki kısıtılamalara maruz kalmaktadır. Yaşlılık, yaşın ilerlemesi ile kalmamakla birlikte fiziksel beceri ve yetenekleri kaybetmeye sebep olmakla kalmayıp, beyinde ciddi hasarlara ve ruhsal sorunları da beraberinde getirmektedir. 

Yoğun iş temposundan dolayı aile büyüklerine gerekli zamanı ayıramayan yaşlı yakınları; anneme, babama ve aile büyüğümüze yaşlı bakımı için refakatçi arıyorum, diyerek bakıcı danışmanlık şirketleri aramaktadır. Doruk Danışmanlık; yaşlı bakıcı personel ihtiyacı olan işverenlere portföyündeki güvenilir, referanslı ve tecrübeli yaşlı refakatçisi temin eder.

Hasta Refakatçisi Nedir?

Yaşlılığa bağlı hastalık yada geçirdiği kaza sonucu yatalak kalmış veya hastanede yatan yakınlarına günlük, aylık olarak gündüzlü veya yatılı çalışan hasta refakatçisi ihtiyacı bir zorunluluk haline gelmiştir. 

Hastanede Hasta Refakatçi Hizmeti

Hastanede hasta refakatçisi; hasta yakınları tarafından sıkça talep edilen profesyonel hasta bakımı yapan kişilerdir. Hastanede hasta refakatçileri; hastanın kişisel bakımı ile ilgili desteğe ihtiyaç duyduğu her konuda yardımcı olmak, görev ve sorumlulukları arasındadır. 

Hastanede hasta refakatçisi ne iş yapar?

  • Hastanın sağlık beslenmesine yardımcı olur,
  • Hastanın ilaçlarını almasına yardımcı olur,
  • Hasta cihaza bağlı ise cihazını takip ve kontrol eder,
  • Hastanın alt bakımını yapar,
  • Hastanın yıkanmasına, traş olmasına ve benzeri diğer Wc ihtiyaçlarında destek olur,
  • Hasta yataktan çıkarken, girerken ve dönmesine yardımcı olur, 
  • Hastanın tansiyonu, şekeri vb. takip gerektiren bir rahatsızlığı var ise ölçümlerini yapar,
  • Hastanın kıyafetlerinin hijyeni ve değişimine yardımcı olur,
  • Hastanın doktoruna ve yakınlarına durumu hakkında bilgilendirme yapar,
  • Anlaşmaya bağlı olarak ekstra yapılması gerekenleri yapar.

Yatalak, Yaşlı & Hasta Refakatçisi Arıyorum 

Evde yada hastanedeki yakınlarınız için yaşlı ve hasta refakatçisi mi arıyorsunuz? Doruk Danışmanlık olarak portföyümüzde günlük, gündüzlü veya yatılı kalarak çalışan hasta refakatçileri temin eder.

Call Now Button