Özbek Bakıcı

Doruk danışmanlık, yabancı bakıcılar arasında bulunan “Özbek Bakıcı” adayını çocuk ve bebek bakıcısı ila yaşlı veya hasta bakıcı olarak tercih eder. Genellikle Özbek bakıcı, adayının en çok talep edilmesinin nedenleri arasında Türk bakıcı arayanlar için en ideal bakıcı olmasının yanı sıra aile yapısına hızlı uyum sağlayabilen saygılı ve çalışkan kişidir. Özbek yatılı bakıcı fiyatları hakkında detaylı bilgi için:

Özbek Bakıcı mı Arıyorsunuz?

Bebeğime veya çocuğuma Özbek bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık, aradığınız en uygun Özbekistanlı bakıcı adayını 24 saat gibi kısa sürede sizlerle tanıştırmaktadır. 

Özbek Bebek Bakıcısı 

Özbek bebek bakıcısı; yenidoğan veya 0 ila 24 aylık tek yada ikiz bebek bakıcılığı konusunda deneyimli, tecrübeli ve referanslı çalışandır. 

Özbek Çocuk Bakıcısı 

Özbek çocuk bakıcısı; 2 yaş ve üzeri tek yada ikiz çocuk bakıcılığı konusunda güvenilir ve referansları bulunan meslek sahibi kişidir. Anlaşmaya bağlı Özbekistanlı çocuk bakıcısı kadın, ev yardımcısı olarak yemek, temizlik ve ütü gibi ev işlerine yardımcı olan deneyimli ev hizmetlisidir.

Özbek Yaşlı ve Hasta Bakıcısı 

Özbek bakıcıların, bebek ve çocuk bakımı kadar yaşlı ve hasta bakıcısı olarak tercih edildiğini de unutulmamalıdır. Refakatçi ihtiyacı olan 65 yaş üstü özellikle yaşlılık döneminde olan babama veya anneme yaşlı bakıcı arıyorum, diyerek talep edilirken evde yada hastanede yatan ayakta tedavi gören veya yatalak yakınım için hasta bakıcısı arıyorum, diyerek hasta yakınları evde sağlık şirketleri arasında güvenilir Doruk Bakıcı Danışmanlık firmasını tercih etmektedir. Özbek hasta bakıcı fiyatları, araştırmalara göre ortalama evde yada hastanede günlük, haftanın 5 yada 6 günü 09:00 ila 18:00 arasında ortalama gündüzlü ücreti 13.000 TL – 16.000 TL arasında iken yatılı bakıcı ücretleri ise 16.000 TL – 20.000 TL aralığında olduğu görülürken, yatalak hasta bakıcı fiyatları 16.000 TL – 25.000 TL arası talep ediyor.  

Özbek Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

2023 yılı günlük olarak hastanede yatalak hasta bakıcı ücretleri 600-1000TL arasında iken hafta içi 5 gün veya 6. gün 09:00-19:00 arası aylık gündüzlü ücreti ise 13.000 TL – 16.000 TL aralığında ve yatılı kalarak çalışan Özbek bakıcı ücretleri 16.000-25.000 TL arasındadır.

Call Now Button