Kazak Bakıcı

Doruk danışmanlık, yabancı bakıcılar arasında bulunan “Kazak Bakıcı” adayını çocuk ve bebek bakıcısı ila yaşlı veya hasta bakıcı olarak tercih eder. Genellikle Kazak bakıcı, adayının en çok talep edilmesinin nedenleri arasında Türk bakıcı arayanlar için en ideal bakıcı olmasının yanı sıra aile yapısına hızlı uyum sağlayabilen saygılı ve çalışkan kişidir. Kazak yatılı bakıcı fiyatları hakkında detaylı bilgi için:

Kazak Bakıcı Arıyorum

Bebeğime veya çocuğuma Kazak bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık, aradığınız en uygun Kazakistanlı bakıcı adayını 24 saat gibi kısa sürede sizlerle tanıştırmaktadır. 

Kazak Bebek Bakıcısı 

Kazak bebek bakıcısı; yenidoğan veya 0 ila 24 aylık tek yada ikiz bebek bakıcılığı konusunda deneyimli, tecrübeli ve referanslı çalışandır. 

Kazak Çocuk Bakıcısı 

Kazak çocuk bakıcısı; 2 yaş ve üzeri tek yada ikiz çocuk bakıcılığı konusunda güvenilir ve referansları bulunan meslek sahibi kişidir. Anlaşmaya bağlı Kazakistanlı çocuk bakıcısı kadın, ev yardımcısı olarak yemek, temizlik ve ütü gibi ev işlerine yardımcı olan deneyimli ev hizmetlisidir.

Kazak Yaşlı ve Hasta Bakıcısı 

Kazak bakıcıların, bebek ve çocuk bakımı kadar yaşlı ve hasta bakıcısı olarak tercih edildiğini de unutulmamalıdır. Refakatçi ihtiyacı olan 65 yaş üstü özellikle yaşlılık döneminde olan babama veya anneme yaşlı bakıcı arıyorum, diyerek talep edilirken evde yada hastanede yatan ayakta tedavi gören veya yatalak yakınım için hasta bakıcısı arıyorum, diyerek hasta yakınları evde sağlık şirketleri arasında güvenilir Doruk Bakıcı Danışmanlık firmasını tercih etmektedir. Kazak hasta bakıcı fiyatları, araştırmalara göre ortalama evde yada hastanede günlük, haftanın 5 yada 6 günü 09:00 ila 18:00 arasında ortalama gündüzlü ücreti 10.000 TL – 13.000 TL arasında iken yatılı bakıcı ücretleri ise 13.000 TL – 18.000 TL aralığında olduğu görülürken, yatalak hasta bakıcı fiyatları 16.000 TL – 25.000 TL arası talep ediyor.  

Kazak Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

2023 yılı günlük olarak hastanede yatalak hasta bakıcı ücretleri 500-1000TL arasında iken hafta içi 5 gün veya 6. gün 09:00-19:00 arası aylık gündüzlü ücreti ise 10.000 TL – 13.000 TL aralığında ve yatılı kalarak çalışan Kazak bakıcı ücretleri 13.000-25.000 TL arasındadır.

Call Now Button