Yardımcı Bayan Aranıyor

Türkiye geneli ev işlerinde görevlendirilmek gündüzlü veya yatılı kalabilen yardımcı bayan aranıyor. Doruk Danışmanlık, eve yada villa personeli olarak Türk veya yabancı uyruklu yardımcı bayan arayanlara, personel tutma konusunda profesyonel ev işlerine yardımcı personel bulan bakıcı danışmanlık şirketidir.

Eve & villaya yardımcı bayan aranıyor, diyorsanız. Talebinize en uygun yardımcı bayanı sizler için bulma ve temini konusunda 365 gün hizmet vermekteyiz. 

Eve yada villaya yardımcı bayan ücretleri, bir çok kritere göre değişkenlik gösterir. 3+1 veya 4+1 normal bir dairede bile yardımcı fiyatları farklılık gösterirken 2,3 veya 4 katlı villada çalıştırılmak istenen yardımcı bayan ücreti ise gündüzlü veya yatılı kalabilen olması da ücretleri değiştiriyor. 

İllere Göre Yardımcı Bayan Ücretleri;

İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere 2023 yılı itibari ile ev yardımcısı veya eve yardımcı bayan ücretleri, Türk veya yabancı personel çalıştırılmasına bağlı olarak TL veya dolar ödenir. Yardımcı kadın ücretleri ise 09:00 – 18:00 arası haftanın 5 günü gündüzlü olarak çalışan eve yardımcı bayan ücreti 12.000 TL’den başlarken yatılı kalabilen yabancı yardımcı bayan fiyatı ise 800 $ dolardan başlamaktadır. 

Call Now Button