Filipinli Bakıcı ile Çocuğunuz Hızlı İngilizce Öğrenir

İngilizce, dünyanın çoğu ülkesinde insanlar tarafından konuşulmaktadır. Günümüzde İngilizce konuşan insanlar kimseyi şaşırtmıyor. Üstelik, dünyanın çoğu ülkesinde bir norm haline geliyor. Bu nedenle, çocukların İngilizceyi erken yaşlardan itibaren öğrenmeleri artık çok arzu edilir. Ebeveynler, çocuklarının mümkün olan en kısa sürede yabancı dil öğrenmesi ile günlük olarak İngilizce etkileşim kurma fırsatına sahip olmaları için bir çözüm buldular – amaçlarına ulaşmak için Filipinler’den filipinli bir bakıcı tuttular. Neden Filipinler’den bir dadı, İngilizce öğrenmenin yanı sıra bir çocuğa bakmak için mükemmel bir aday neden FİLİPİNLİ BAKICI? Açıklayacağız.

İngilizce öğrenmenin yanı sıra ile çocuk bakımı neden bu kadar popüler?

Çocukların erken yaşlardan itibaren İngilizce ile iletişim kurması gerektiğini söyleyen birçok şey var. Bu dili kelimenin tam anlamıyla her yerde duyabiliyoruz. Sokaklarda, restoranlarda, mağazalarda vs. İngilizce’nin çocukların erken yaşlardan itibaren öğrenmesi için çok arzu edilir hale gelmesinin birçok nesnel nedeni var. Bunun temel nedeni, çocukların yeni bir dil öğrenmelerinin çok daha kolay ve hızlı olması, böylece gelecek için değerli bir beceri kazanmalarıdır.

Uzmanlar, yürümeye başlayan çocuk ne kadar erken yabancı dil öğrenmeye başlarsa o kadar iyi olduğuna dikkat çekiyor. Çocuklar, doğumdan 12 yaşına kadar bilgiyi edinmede en etkili olanlardır. Çocuklarına gelecekte nasıl iyi bir başlangıç ​​yapacaklarını düşünen ebeveynler, çok küçük yaşlardan itibaren çocuklarının dil eğitimine odaklanırlar. Çocukların mümkün olduğunca erken günlük olarak İngilizce iletişim kurma fırsatına sahip olmaları için mükemmel bir çözüm buldular. Bu çözüm, Filipinler’den bir dadı istihdam etmektir. Böyle bir kişi çoğunlukla çocuğa bakar, ona dili öğretir ve ek etkinlikler düzenler. İngilizce konuşan bebek bakıcısı sayesinde çocuk, yabancı dile erken yaşlardan itibaren aşinadır.

Filipinli bakıcı neden işe almalısınız?

Yabancı dil kullanan dadılara olan talep her ay artıyor. İngilizce öğrenmekle birlikte bir çocuğa bakmak, günümüzde bu dili kullanma becerisinin ne kadar önemli olduğunu fark eden ebeveynler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Evde böyle bir öğrenmenin etkileri şaşırtıcı. Bu nedenle, bir dadı arayan ebeveynler, duyuruları daha sık “ sadece İngilizce ” etiketi ile işaretler.

Ancak, bir kişi sorabilir – neden tam olarak Filipinli bir bakıcı en iyi çözüm olur? Filipinliler, İngilizceyi çok iyi biliyorlar. Bu onların ikinci resmi dilidir. Ayrıca bu ülkenin kadınları her zaman çok güzel, güler yüzlü, kibar ve dünyaya açıktır. Ayrıca çok sakindirler, kavga etmeye meyilli değildirler ve aynı zamanda son derece sorumluluk sahibidirler. Filipinliler, çok çocuklu Katolik ailelerden gelirler ve burada aile her zaman ilk sıradadır. Bunun nedeni Filipin kültürüdür.

Filipinliler birçok değere sahip bir gelenek içinde yetiştirilirler – sadık, uzlaşmacı, çalışkan, kibar, sempatik ve çok yüksek beklentileri yoktur. Ayrıca çok ilgililer, evle ilgilenmeyi ve her gün yemek pişirmeyi seviyorlar. İnisiyatif sahibidirler, bu nedenle hiçbir şey istemenize gerek yoktur – tek kelime etmeden her şeyi anlarlar. Aynı zamanda gerçek bir aile ortamı yaratırlar. Filipinliler ayrıca dünyanın en kibar ve misafirperver insanları olarak kabul edilir.

Filipinler’den bir dadı nasıl işe alınır?

Filipinler fakir bir ülke, bu yüzden oradaki genç kadınlar genellikle yurtdışında çalışma fırsatından yararlanıyor. Onlar için çok iyi bir gelir kaynağı. Filipinler’den dadı, çocuğunuza İngilizce öğretme imkanı ile birlikte çok iyi bir çözümdür. Bu, birçok Filipinlinin ülkelerinde yüksek öğrenim görmüş olması gerçeğiyle desteklenmektedir. Filipinli kadınların hayattaki hedeflerine ulaşmak için çok çalıştıkları biliniyor.

Filipinler’deki işgücü göçü, bir devlet iş bulma kurumu olan POEA (Filipin Yurtdışı İstihdam İdaresi) tarafından denetlenmektedir. Filipinler’den Türkiye’ye bir çalışan getirmek için işe alım ve istihdam prosedürünün oldukça karmaşık olduğu dikkate alınmalıdır. Yasallaştırılması gereken bir dizi belgenin hazırlanması ile ilgilidir. Bu durumda Filipin yasasını bilmek de önemlidir. Filipinler’den çalışanları işe almaya istekli olduğunuzu gösterirseniz, bu ülkeden çalışanları işe alma konusunda uzmanlaşmış Doruk Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button